Skontaktuj się z nami
sam gong

Numer telefonu : 86-13068691986

Linia produkcyjna

Mamy 3000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej, 100 wykwalifikowanych pracowników, 3 zaawansowane linie produkcyjne o wysokim poziomie automatyzacji. Specjalizujemy się głównie w produkcji gamy produktów do maszyn do chłodzenia cieczy. Zdobyli doskonałą reputację na rynkach krajowych i zagranicznych.

 

Nasz niezawodny system zarządzania produkcją i kontroli jakości zapewnia, że ​​każdy element chłodziarki do napojów alkoholowych jest w dobrym stanie, gdy dociera do naszych klientów.

OEM / ODM
Mamy 13 lat doświadczenia w branży OEM, a także oferujemy usługi projektowe. Wykonujemy usługi OEM / ODM dla naszych klientów, w tym Jose Cuervo, Bacardi, Jim Beam, Campari, Jack Daniel's .........

R & D

 

Po wielu latach akumulacji, podkreślono zalety R & D i produktywności WINEPLUS, ma wyjątkowy pierwszorzędny zespół projektantów z międzynarodową wizją, i ukształtował wyraźną osobowość i styl projektowania oraz zapewnił ciągły wzrost od projektowania produktu, rozwoju form, produkcji produktu do marki system wartości.