Skontaktuj się z nami
sam gong

Numer telefonu : 86-13068691986

Wineplus Industrial Limited

Wineplus, Twój profesjonalny producent agregatów chłodniczych w Chinach!

  • Wineplus Industrial Limited
  • Wineplus Industrial Limited
  • Wineplus Industrial Limited
  • Wineplus Industrial Limited
  • Wineplus Industrial Limited
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki Wineplus Ilość pracowników 100~120
Coroczne wyprzedaże 3000000-5000000 Rok założenia 2005
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie
Zaangażuj się w przemysł agregatów chłodniczych od 2005 roku.

WINEPLUS China Limited (HK) (dystrykt Foshan City Shunde WINEPLUS Industrial Co. Ltd.) jest zaangażowany w agregacie chłodziarko-zamrażarki (dozownik napoju, chłodziarka do napojów alkoholowych, maszyna do zimnego wytrysku, chłodziarka do wina), produkcję zamrażarek do szkła od 2005 roku. Od 13 lat firma WINEPLUS nieustannie opracowuje i produkuje agregaty chłodnicze do napojów alkoholowych i podobne produkty z ideą "przyjaznego dla środowiska i energooszczędności". Naszym przekonaniem jest "zawsze być najbardziej niezawodnym dostawcą i prezentować wysokiej jakości usługi klientom na całym świecie".

Zapewnij lepszą obsługę naszym klientom.

Naszymi głównymi produktami są chłodziarka kulowa, dozownik napojów, maszyna do chłodzenia cieczy, chłodziarka do wina, maszyna do zamrażania na zimno, zamrażarka do szkła. Dzięki unikalnym produktom chłodziarkowym do napojów alkoholowych, firma WINEPLUS obsługuje wiele znanych na świecie marek napojów alkoholowych. Te marki alkoholi to m.in. Jack Daniel's, Jim Beam, Jose Cuervo, Campari, Bacardi, Fireman, Red Stag, American Honey, Fish, Fireball, Sauza .... Dorastamy krok po kroku razem z naszymi klientami. W celu zapewnienia lepszej obsługi naszych klientów, również sami się doskonalimy.

Skorzystaj z naszej przewagi.

Nasze produkty posiadają międzynarodową certyfikację produktów, takich jak CE, RoHs, FCC, FDA, ETL, California 65. Posiadamy ponad 15 patentów dla naszych własnych projektów. Dzięki silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu projektujemy produkty wielofunkcyjne i zaawansowane technicznie oraz wspieramy nasze wyjątkowe OEM / ODM w kreatywnych i innowacyjnych rozwiązaniach. Staramy się podnosić jakość produktów i wydajność produkcji.

Najlepszy partner dla ciebie w Chinach.

Jesteśmy bardzo oddani doskonałej obsłudze klienta / zadowoleniu i dobrej jakości produktom. Prosimy o kontakt z nami, a my będziemy z Tobą służyć z wielkim zaszczytem!

Historia

WINEPLUS China Limited (HK) (dzielnica Foshan City Shunde WINEPLUS Industrial Co. Ltd.) została założona w 2005 roku. Dzięki koncepcji "wiodącej jakości, innowacyjności napędowej", nasza firma poświęca się oferowaniu globalnym konsumentom produktów do chłodzenia napojów, które zaspokajają popyt. I ukształtowały wyjątkową osobowość marki, stworzyły korzystną dla przedsiębiorstwa relację z klientami i osiągnęły zrównoważony rozwój.

W ciągu ostatnich trzynastu lat WINEPLUS koncentruje się na rozwoju i produkcji na produktach, które mogą zapewnić użytkownikowi radość i przyjemność. Od pojedynczego produktu do rozwoju wielu linii produktowych, posiadamy stałe serie materiałów eksploatacyjnych, w tym jedną serię produktów w butelkach, dwie serie produktów w butelkach, podwójną serię dwóch kranów itp. Dzięki doskonałej jakości i unikalnej kreatywności, chłodziarko-zamrażarka WINEPLUS utrzymuje wiodącą pozycję w polu zawodowym.


Po długotrwałej ciągłej ciężkiej pracy, firma WINEPLUS ustanowiła silną sieć marketingową na całym świecie, której produkty obejmowały wszystkie miasta i miasteczka powiatowe. Na rynku międzynarodowym klienci firmy przenikają do Europy, Ameryki, Azji i Afryki Południowej oraz innych krajów i regionów.

Kierujemy się rynkiem, promujemy proces dalszej przebudowy procesu informacyjnego, ustalamy procedurę informacyjną, która przyjmuje klienta jako centrum i buduje globalną sieć logistyki, przepływu środków pieniężnych i przepływu informacji. WINEPLUS podtrzymuje ducha przedsięwzięcia "Aby stworzyć wartość i wygrać-wygrać harmonijnie", tworzy własną światową markę narodu chińskiego i jest gotów szybko się rozwijać jako jeden z najlepszych światowych dostawców maszyn chłodniczych.

Usługa
WINEPLUS China Limited (HK) (dzielnica Foshan City Shunde WINEPLUS Industrial Co. Ltd.) została założona w 2005 roku. Dzięki koncepcji "wiodącej jakości, innowacyjności jazdy", nasza firma poświęca się oferowaniu klientom globalnym produktów chłodząco-smarujących, które zaspokajają popyt, i ukształtowały wyróżniającą się osobowość marki, stworzyły relacje win-win przedsiębiorstwa z klientami i osiągnęły zrównoważony rozwój. W ciągu ostatnich 13 lat WINEPLUS koncentruje się na rozwoju i produkcji na produktach, które mogą zapewnić użytkownikowi radość i przyjemność. Od pojedynczego produktu do rozwoju wielu linii produktowych, posiadamy stałe serie materiałów eksploatacyjnych, w tym jedną serię chłodziarek do napojów typu "butelka", dwuwargową maszynę do schładzania cieczy i dwie butelki z dwiema maszynowymi seriami chłodziarko-zamrażarek itp. Z doskonałą jakością i unikalną kreatywnością, chłodzenie cieczą WINEPLUS system zawsze utrzymuje wiodącą pozycję w branży zawodowej.

Nasz zespół
Posiadamy wyjątkowy zespół najwyższej klasy projektantów z międzynarodową wizją. Stworzyliśmy wyraźną osobowość i styl projektowania oraz zapewniliśmy ciągły wzrost od projektowania produktu, rozwoju form, produkcji produktów do systemu wartości marki.

Mamy 3000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej, 100 wykwalifikowanych pracowników, 3 zaawansowane linie produkcyjne o wysokim poziomie automatyzacji. Specjalizujemy się głównie w produkcji gamy produktów do maszyn do chłodzenia cieczy. Zdobyli doskonałą reputację na rynkach krajowych i zagranicznych.

WINEPLUS uczestniczy w targach Canton Fair HK Houseware Fair z dobrym wizerunkiem marki i przyjmuje klientów z całego świata.

WINEPLUS wita globalnych klientów za pomocą wysokiej jakości produktów chłodząco-smarujących, a także pokazuje globalnym nabywcom dobry wizerunek marki.